Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Yapı Kredi Günlük Para Çekme Limiti 2020

Yapı Kredi günlük para çekme limiti olarak 2020 yılı için 2.000 TL olmasını uygun görmüştür. Yapı Kredi günlük para çekme limiti olarak bireysel müşterileri ile ticari müşterilerine farklı nakit çekim limitleri sunmaktadır. Ticari ve bireysel müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda günlük para çekme limitini arttırmak için talebinizi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Yüksek tutarlarda nakit çekim işlemi için Yapı Kredi şubelerine uğrayarak dilediğiniz tutarda para çekme işlemi yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bireysel Müşteri Günlük Para Çekme Limiti

Yapı Kredi bireysel müşterileri için günlük para çekme limiti olarak müşterilerine farklı nakit çekim imkânları sunmaktadır. Yapı Kredi Bankasının uygulamış olduğu nakit çekim işlemi ile Yapı Kredi Bankası müşterilerinin günlük nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bireysel müşteriler için nakit çekim limiti 2.000 TL olarak belirlenmiştir. Yapı Kredi Bankası bireysel müşterilerinin nakit ihtiyacının 2.000 TL tutarını aşması durumunda geri kalan limitin başka bir bankamatikten çekilmesine imkân sunmamaktadır. Farklı bankamatiklerden 2.000 TL üzerinde nakit çekim limiti için işlem yapmanız durumunda Yapı Kredi Bankası hesap güvenliği ve nakit çekim limiti kapsamında hesabınızın para çekme işlemine geçici bloke uygulamaktadır. Bireysel müşterilerinin 2.000 TL üzeri nakit ihtiyacı olması durumunda yapması gereken müşteri hizmetlerine veya direkt olarak yetkili bankaya talebini iletmesi gerekmektedir. Yüksek tutarlarda nakit çekim işlemleri için Yapı Kredi Bankası şubelerinden yapacağınız işlemlerde günlük para çekme limiti uygulamamaktadır. Yapı Kredi Banka şubelerine başvurarak dilediğiniz tutarda para çekme işlemi sağlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Ticari Müşteri Günlük Para Çekme Limiti

Yapı Kredi Bankası ticari müşterileri için günlük para çekme limiti olarak bankamatikler üzerinden yapacakları para çekme işlemlerini belirli bir limit ile sınırlamaktadır. Ticari müşterilerinin bireysel müşterilere göre nakit ihtiyaçlarının genel olarak daha fazla olmasından dolayı bankamatikler üzerinden yapacakları para çekme işlemlerinde daha yüksek limitler uygulamaktadır. Yapı Kredi Bankasının ticari müşterilerine bankamatikler üzerinden para çekme işlemlerinden 5.000 TL günlük para çekme limiti koymaktadır. Ticari müşterilerinin para çekme limitini aşması veya daha fazla ihtiyacı olması durumunda direkt olarak banka şubelerinden ihtiyacı olan nakit sağlanmaktadır. Para çekme limiti doğrultusunda size uygulanan para çekme limitini öğrenebilmek için Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri üzerinden limit işlemlerini öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Günlük Para Çekme Limiti

Yapı Kredi Bankası kredi kartı ile para çekme işlemlerinde belirli limitler koymaktadır. Yapı Kredi Bankasının uygulamış olduğu nakit çekim limitleri kredi kartınızın kullanılabilir limiti ile doğrudan alakalıdır. Örneğin Yapı Kredi Bankası kredi kartı limitinizin 5.000 TL olması durumunda bankamatikler üzerinden 10.000 TL’ye kadar nakit çekim işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Şubelerinden Günlük Para Çekme Limiti

Yapı Kredi Bankası şubelerinden yapacağınız günlük  para çekme işlemleri ile banka müşterilerine yeterli nakit imkanını çekmeleri sağlanmaktadır. Yapı Kredi Bankalarına başvurarak yapacağınız para çekme işlemlerinde limit uygulanmadan hesabınızda olan paranızı dilediğiniz tutarda çekmeniz sağlanır. Yapı Kredi hesabınızdan yüksek tutarlarda nakit ihtiyacınızı çekmek istemeniz durumunda banka şubelerine gitmeden müşteri hizmetlerini arayarak çekmek istediğiniz tutarı ileterek bankanın sizin için belirtilen tutarı hazırlamasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız işlemde banka da çok vakit harcamadan ihtiyacınız olan nakit parayı çekebilirsiniz. Yapı Kredi Bankalarından yapacağınız para çekme işlemi için banka şubelerine giderek banka temsilcisi için sıra almanız istenmektedir. Banka temsilcisi ile görüşmek için sıranızın gelmesi durumunda hesabınızdan çekmek istediğiniz tutarı ileterek gerekli olan nakit ihtiyacınızı sağlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası QR Kod İle Günlük Para Çekme Limiti

Yapı Kredi Bankası QR kod ile günlük para çekme işlemi sayesinde nakit ihtiyacınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlayabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası QR kod işlemlerini gerçekleştirebilmeniz için yapmanız gerek Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. QR kod ile para çekme işlemleriniz için uygulamanız gerek aşamalar şu şekildedir:

  • Yapı Kredi mobil şubesine giriş yaparak hesabınıza ulaşmanız gerekmektedir
  • Mobil şube üzerinden size sunulan menüler içinden QR kod işlemleri seçeneğini içinden QR kod ile para çekme işlemi seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.
  • Açılan pencerede belirtilen çekmek istediğiniz tutarı girmelisiniz.

Belirtilen işlemleri yaparak en sonunda bankamatik üzerinde ki QR kodu okutarak belirttiğiniz tutarda nakit bankamatik tarafından verilmektedir. QR kod ile yapacağınız işlemlerde günlük para çekme limiti 1.500 TL olarak belirlenmiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar