Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Yazar Kasa POS Cihazı Tavsiyeleri

Yazar kasa pos cihazı tavsiyeleri konumuzda 2021 yılında alınabilecek yazar kasalar hakkında inceleme yazılarımızı bulabilirsiniz

2021 yılında yazar kasa POS cihazı tavsiyelerine bakıldığında; sistemi güncellenebilir, kullanımı pratik ve kullanılacak sektöre uygun olan POS cihazlarının tercih edilmesine yönelik tavsiyeler verildiği görülmektedir. Yazar kasa POS cihazı tavsiyeleri arasında bulunan markalar aşağıda verilmiştir:

  • Ingenico
  • Profilo
  • inPOS
  • Vera Delta
  • Beko
  • Olivetti
  • Telefunken

Ingenico IWE 280 Yazar Kasa POS Cihazı

Ingenico IWE 280; oldukça fazla tercih edilen bir modeldir. 456 gram ağırlığı bulunan bu cihaz kablosuz olarak kullanılabildiği için seyyar kullanılabilmektedir. Ekranı dokunmatiktir. Dayanıklı bir ekranı olduğu için zor koşullar altında da çalışabilmektedir. Pil performansına bakıldığından da dayanıklı olduğu görülmektedir. Genellikle restoranlarda, paket servislerinde ve saha dağıtımlarında kullanılan bir POS cihazı türüdür.

Telefunken TFK-A1000 Yazar Kasa POS Cihazı

Telefunken TFK-A100; Zorlu Holding’in piyasaya sürdüğü bir POS cihazı markasıdır. Online olarak satışa sunulmaktadır. Garanti kapsamında bir üründür. İşlemcisi 400 MHZ ARM9 32 bit ve ekran boyutu da 3.5 inç olmaktadır.

Yeni Nesil Yazar Kasa Alım Rehberi 2020

Profilo YK-8200G Yazar Kasa POS Cihazı

Profilo YK-8200G; Profilo’nun bir ürünüdür. Çok satan yazar kasa POS cihazları arasında bulunan bir modeldir. GPRSli yazar kasa POS cihazıdır. Online satışı bulunan bu ürün hem garanti kapsamında satılmaktadır hem de sipariş verilmesi durumunda ücretsiz kargo ile gönderimi gerçekleşmektedir. Farklı bağlantı seçenekleri bulunmaktadır. İşletim sistemini güncellemek ise mümkündür. Yazar kasa POS cihazı tavsiyeleri içerisine sunulan bu model, tasarım olarak da beğenilen bir modeldir.

Vera Delta Yazar Kasa POS Cihazı

Vera Delta; yeni nesil yazar kasa POS cihazlarından biridir. Özellikle mobil kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Pil performansı bakımından onay almış bir POS cihazı olduğu için paket servis ve saha dağıtım işlerinde kullanıldığında herhangi bir aksilik ile karşılaşılmamaktadır. Kağıt israfını engellediği için de hem maliyet açısından iş yeri sahibine getiri sağlamaktadır hem de doğaya katkısı bulunmaktadır. İkinci kopya fişin elektronik ortamda durmasını sağlayan bu cihazın, 40 milyon satırlık elektronik kayıt ünitesi bulunmaktadır. Online olarak sipariş verilmesi durumunda özel kampanyalı satış fiyatlarından yararlanılabilmektedir.

Beko 300TR Yazar Kasa POS Cihazı

Beko 300TR; yazar kasa ve EFT POS cihazı olarak kullanılabilmektedir. Kullanım alanına bakıldığında ise; multinet ve ticket yemek kartları ile çalışabilecek özelliktedir. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi firmalar ile de uyumlu ve hızlı bir çalışma performansı sergileyebilmektedir. Ağırlığı 432 gramdır. Hafif olmasının yanı sıra, kullanımını kısa süre içerisinde kavrayabilmek de mümkündür. Ekranı dokunmatiktir. Temassız ödeme yapılmak istenmesi durumunda, bu POS cihazı ile yapılabilmektedir. Yaygın bir servis ağı bulunan bu modeli kullananlar; POS cihazları ile ilgili bir problemle karşılaşmaları durumunda, rahatlıkla problemlerine çözüm bulabilmektedirler. 3.000 adet bayiden ve 600 adet servisten hizmet alabilme hakları bulunmaktadır.

Yazar Kasa POS Cihazı

Profilo Telestar TLS-8100 Yazar Kasa POS Cihazı

Profilo Telestar TLS-8100; yeni nesil yazar kasalar içerisinde fiyatı uygun olanlardan biri olduğu için tercih edilmektedir. Online satışlarda %44 oranına kadar indirimli fiyat ile alabilmek mümkün olmaktadır. Profilo garantisi ile satışa sunulan bu ürün, yazar kasa POS cihazı tavsiyeleri içerisinde fiyat performans bakımından yerini almaktadır. Kullanıcı ekranı 4 satır, müşteri ekranı ise 2 satır olmaktadır. Klavyesi ve işleyişi oldukça pratik olduğu için tercih edilmektedir. Yazılımını güncelleyebilmek mümkün olduğu için çağın gerisinde kalmadan kullanılabilmesi mümkündür. Temassız kart okuma özelliğine sahip bir POS cihazıdır. Bağlantı seçenekleri opsiyonel ve zengindir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar