Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Yorum Yaparak Ek Gelir ( Günlük 100 TL )

Yorum Yaparak Ek Gelir

Son yıllarda internetten para kazanmanın bir yolu ise yorum yaparak ek gelir uygulaması olmaktadır.

Her insan internetten bir çok farklı şekillerde para kazanmaya çalışmakta ve çok araştırmaktadır. Yorum yaparak para kazanmak oldukça çok kolay para kazanma uygulamasparı olmaktadır. İnternette kişiler satış ortaklığı sistemlerini kullanarak, yorum yaparak, blog yazarlığı ve bir çok uygulamalar ile para kazanma bilmektedir. Yorum yaparak para kazanmak aslında anket doldurarak para kazanma uygulaması ile hemen hemen aynı olmaktadır. Yorum yapmakla anket doldurmak arasında fark yok denilecek kadar az olmaktadır. Yorum yaparak para kazanmak ve anket doldurarak para kazanmak uygulamaları benzer olduğu için bir konu halinde olmaktadır.

Yorum Yaparak Para Kazandıran Siteler

Yorum yaparak para kazandıran siteler çok araştırılmaktadır. Bu siteler pek çok olup çok kolay para kazanmanızı sağlamaktadır. Yorum yaparak para kazandıran siteler;

 1. Life Points; bu site bağlantısı ücretsiz üye olarak  ürünler hakkında yorumlarınızı paylaşmanız ile para kazanacağınız bir site olmaktadır.
 2. Toluna;  dünyada olan popüler markalar ile olan ortaklığı nedeniyle yaptığınız yorumlar tükettiğimiz ve kullandığınız ürünler ve hizmetler hakkında olmaktadır. Ücretsiz üyelik yapabilirsiniz.
 3. Panel Station; bu site üzerinden yaptığınız üyelik ile yorumlar yaparak para kazanabilirsiniz. Bu üyeliği tercih ettiğinizde yaptığınız yorumlar için ödüller de kazanabilme fırsatınız olmaktadır.
 4. Fikir Pazarı; siteye üye olup yorumlar yaparak görüşlerinizi paylaşarak para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paraları banka hesaplarınıza aktarabilirsiniz.
 5. Valued Opinions; bu sitede yorum haricinde yeni fikirler üreterek ve bu fikirleri  yazarak da hem para hem de ödüller kazanabilirsiniz.
 6. Survey Pago; site aracılığı ile email adresiniz ile üye olarak ve gelen mail ile üyeliğinizi tamamlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.
 7. 7. Market Agent; bu siteden kazandığınız paralar Euro olarak sizlere verilmektedir. Ücretsiz üyelik açmanız ve hemen para kazanabilirsiniz.
 8. Mobrog; sitede yapılmış yorumların gizliliğinizi ve anonimleştirilmesini korumaktadır. Para kazanmak bu sitede çok kolay olmaktadır.
 9. Ipsos; siteye çok kısa bir biçimde bilgilerinizi girerek üye olacağınızı ve para haricinde ödüller kazanabileceğiniz bir sitedir.
 10. R10; site satış ortaklıkları da oluşturabilmek siniz. Bir çok konuların bulunduğu bu sitede hizmet ve ürünler çok fazla olmaktadır.
 11. Wmaracı; bu sitede forum yapısı ile müşterilere ulaşmak oldukça çok kolay olmaktadır. Ücretsiz üyelik yaparak para kazanmak çok kolay olmaktadır.
 12. Sadeceon; bu sitede sadece yorum yapmak değil bir çok alanda freelancer il bularak da mümkün olmaktadır. En basiti ise yorum yaparak para kazanmak olmaktadır.
 13. Bionluk; bu sitede aynı Sadeceon ile aynı işlemler geçerli olmaktadır. Sadece yorum yaparak da para kazanabilirsiniz.
 14. Napolyon; bu sitede çok kolay yorum yaparak  para kazanmak için uygulanan bir site olmaktadır.
 15. Myiyo; bu site internet üzerinden en kolay şekilde yorum yapmanızı sağlayacak site olmaktadır.
  Öğrenciler İçin Ek Gelir

Yorum Yaparak Para Kazanmak için Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Çok kısa yoldan para kazanmak isteyen kişiler yorum yaparak para kazanabilmektir. Ama kısa yoldan çok daha fazla para kazanmak isterseniz yaptığınız yorumlara ve işlere çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Her işte olduğu gibi yorum yaparak  para kazanmanın bazı husuları olmaktadır. Bu yorum işini daha iyi ve kaliteli yapmanız için gereken hususlar;

v  İlk önce bildiğiniz, kullandığınız ve tanıdığınız hizmet ve ürünler hakkında yorum yapmanız gerekir. Yaptığınız yorumların doğru olmasına çok dikkat etmeniz gerekir. Sizlerin yaptığı yorumlar hizmeti ve ürünü satın alacak insanlar tarafından çok aydınlatıcı bilgiler olması gerekir. Yorum yapacağınız istenilen hizmet ve ürün hakkında bilginiz az ise mutlaka araştırma yapmanız gerekmektedir.

v  Yaptığınız yorumların anlaşılır bir biçimde olmasına dikkat etmeniz gerekir. Anlaşılır yorum ile ürün ve hizmetleri çok daha iyi satılarak müşteriler sizden memnun olmaktadır. Çok doğru ve düzgün bir Türkçe kullanarak işinizde çok fazla ilerleme sağlayabilirsiniz. Bundan dolayı da bolca sözlük okumanız gerekmektedir. Yorum yaparak para kazanmanın hususlarından en önemlisidir.

v  Ücretinizi yazarken ve oluştururken de çok uçuk ücretler vermeyiniz. Eğer çok fazla ücret talep ederseniz iş bulamayabilirsiniz. Bundan dolayı uygun bir ücret ayarlamanız gerekir.
Oyun Oynayarak Ek Gelir


37 Yorumlar
 1. murat diyor

  bu sitede nasil para kazanilir

  1. Knife diyor

   Ne bilm

   1. Knife diyor

    Esa

   2. Yagiz emin diyor

    Biraz karışık ama yinede anladığınızda efsane

    1. Çiğdem diyor

     Nasıl nerden giriliyor yardımcı olun. Özellikle bu İnternet sitesi deniyor ne anlama geliyor. Bilenler bilmeyenlere yardımcı olursanız sevinirim

     1. Furkan diyor

      Harika

   3. Muhammet diyor

    Mükemel

  2. Muhammes diyor

   Müjemmel

 2. murat diyor

  biraz bahsedermisiz

 3. Çiğdem diyor

  Harika ötesi

  1. ilkay diyor

   nasıl kayıt oluyoz peki

 4. Onur diyor

  Daha yeniyim beyler iyi akşamlar

 5. Ali diyor

  Djdhsksjdje

 6. Ali diyor

  Ooooo

 7. King SPARKSKİLLZ diyor

  Çok iyi bee

 8. Kübra diyor

 9. Fatih diyor

  denemek lazım o zaman anlaşılır işin ne kadar iyi veya ne kadar kötü olduğunu

 10. Arda diyor

  çok iyi

 11. DENİZ diyor

  NASIL KAYIT OLDUNUZ BİRİ ANLATABİLİRMİ

 12. SİBEL ALTAMAN diyor

  merhaba kayıt için yardımcı olmanızı talep ediyorum.

 13. ENES diyor

  Muq

 14. Nuriye diyor

  Merabalar kayıt olmak istiyorum lütfen geri dönüş yaparmısınız?

 15. ayşe diyor

  nasıl kayıt olunuyor lütfen biri söylesin çok iyi efsane diyen arkadaşlar o yorumu yazmak yerine yönlendirmeyi deneseniz çok iyi olur

  1. Çiğdem diyor

   Nasıl nerden giriliyor yardımcı olun. Nasıl kayıt olunuyor

  2. Muhammet diyor

   Nasıl kayd oluuyoz

 16. Seda diyor

  BanAda bilgi verir misiniz ? Bende çalışmak istiyorum

 17. Gülşah ÇOŞKUN diyor

  Başvuru nasıl yapılıyor. Bilgi alabilir miyim?

 18. İsmail diyor

  Nasıl başvuru yapabilirim

 19. İsmail diyor

  Başvuru nasıl yapılır bilgi alabilirmiyim

 20. Arif yiğit diyor

  Başvuru nasıl yapılır

 21. kadir diyor

  harika

 22. kadir diyor

  harika

 23. Süleyman kılıç diyor

  Nasıl kazanırım anlamadım bi turlu bunu ben

 24. yasemin eroğlu diyor

  nasil başvurabilirim?

 25. Mehtap diyor

  Nasıl başvuru yapılıyor ?

 26. Ayse diyor

  Nasıl yapiluyo

 27. Eda Köçer diyor

  Başvuru nereden nasıl yapılıyor bu işi istiyorum bende ihtiyacım var

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar