Yatırım yapmak isteyenlere tavsiyeler

Yorum Yaparak Para Kazanmak (Ayda 3 Bin TL)

Yorum yaparak para kazanmak gerçekten güvenilir mi? 2020 de yorum yaparak ne kadar para kazanılır? Yorum fiyatları ne kadar?

Yorum yaparak para kazanmak mümkün mü? Geçim şartlarının her geçen güç zorlaştığı ülkemizde, insanlar geçinebilmek için, çeşitli işler yapmak zorunda kalıyor. Özellikle evden yapabileceği ve evden çalışabileceği işleri kovalıyor.  Evden çalıştığınız zaman yola zaman harcamaz ve iş için hazırlanmazsınız ve bu da ciddi anlamda bir vakit tasarrufu sağlar. Yorum ile para kazanma, özellikle son dönemlerde dijitalleşmenin hız kesmeden artmaya devam etmesi ile çok büyük önem kazandı. İşletmeler Google üzerindeki bilinirliğini artırmak için yorum hizmeti alıyor. Peki yorum hizmeti nedir? Yorum yaparak para kazanmak nedir, ne kadar kazanılır?

Yorum Hizmeti Nedir?

Yorum hizmeti, internet üzerinde yer alan işletmelerin, internet faaliyetlerine destek olmak, internet üzerindeki görünürlüğünü ve güvencesini artırmak için yapılan bir işletme oylama sistemidir. Bildiğiniz gibi, pek çok insan bir işletmeden hizmet almadan önce, o işletmenin puanlarını gözden geçiriyor. İyi puan almış işletmelere yönelim daha fazla olduğu için kötü puan almış işletmeler genelde tercih edilmiyor. Yorum hizmeti tam da bu noktada devreye giriyor, kötü puanlı işletmelerin puanlarını artırarak daha güvenilir gözükmesini sağlıyor.

Yorum Hizmeti Nasıl Verilir?

Yorum hizmeti vermek aslında çok basit. Herhangi bir işletmeyi telefon ile arayarak bu hizmeti vermek istediğinizi belirtebilir ve işletmenin Google puanını yükseltebileceğinizi söyleyebilirsiniz. 

Yorum Hizmeti Türleri

  1. Uygulama yorumları
  2. İşletme yorumları

Uygulama Yorumları

Uygulama yorumları, son derece basit ve hızlı bir şekilde veriliyor. İlk önce uygulama indiriliyor ve daha sonra uygulamaya puan verilip, puanı yükseltiliyor. Bu şekilde birkaç yüz yorum gönderildikten sonra uygulama puanları çok kolay bir şekilde yükseliş gösterebiliyor.

İşletme Yorumları

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere, işletmelere gönderilen yorumlardır, hızlı bir şekilde gönderim sağlandığı için en kolay yorum hizmetlerinden biridir

Yorum Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Öncelikle yorum hizmeti veren firma veya web sitelerden birine üye olursunuz ve resmi olarak oranın bir çalışanı olursunuz. Sizlere bazı uygulamaların veya işletmelerin profilleri verilir, sizde indirme yoluyla ya da doğrudan oylama yaparak ilgili hizmeti tamamlarsınız. Tüm bunlara ek olarak, kendi yorum işinizi de kurabilirsiniz. R10 gibi pek çok webmaster sitesinde bu tarz işler bulunuyor.

  1. Yorum yaparak elde edeceğiniz gelir genel olarak yorum başına 0,50 TL ile 1.00 TL arasında değişkenlik gösterecektir. 
  2. Yorum yaparak çok para kazanmak istiyorsanız, sizin için yorum yapacak birilerini bulmanız gerekir. 
  3. Yorum yaparak günde 100 TL’ye kadar para kazanmak mümkün.
  4. Yorum yaparak para kazanmak son derece kolay olduğundan, bu hizmeti pek çok yerden verebilirsiniz.
  5. Aylık bazda 3 bin liraya kadar gelir elde edilebiliyor.

Yorum Fiyatları Ne Kadar?

Yorum fiyatları hep değişkenlik gösterir. Ortalama olarak baktığımız zaman, her bir yorum niteliğine göre 0,50 TL ile 1,50 TL arasında ücrete tabiidir. Yorumun türüne göre ücretler değişecektir. Genel açıdan baktığımız zaman yorumlar günde 100 adet ile 200 adet arası atılıyor. Çok yüksek puan gönderilmiş olan işletmelere ise ortalama 400-500 puan göndermeniz gerekiyor. Bu şekilde işletmeler yüksek puan alabiliyorlar. Sizde bu fiyatlardan hizmet vererek güzel paralar kazanabilirsiniz. 

İnternetten para kazanma yollarından bir diğeri olan Makale Yazarak Para Kazanmak hakkında da içeriğimizi inceleyebilirsiniz.


1 yorum
  1. Nesrin diyor

    Dönüş bekliyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Detaylar